Ziemassvētku balle pilī

LLU Ziemassvetku balle 20141213 - 115

Ik gadu decembrī LLU aulas durvis veras polonēzei, kurā vienojas universitātes studenti, absolventi, mācībspēki, studentu korporācijas un viesi no visas Latvijas.

Tiksimies 2018.gada 15.decembrī ar atkalredzēšanos, gadā, kad atzīmēsim Latvijas valstiskuma simtgadi un Jelgavas pils 280. jubileju kopš tās pamatakmens likšanas!

Prestižajā ballē Jelgavas pilī svinīgi un ar pietāti savīta pagātne un tagadne, un balles viesi, pils sveču gaismas un noslēpumainās romantikas apņemti, kļūst par galminiekiem – brīnišķi starojošām princesēm un galantiem prinčiem.

LLU Ziemassvetku balle 20141213 - 103

Šajā naktī Jelgavas pilī saplūst tagadne ar senlaikiem, balles viesi var smelties spēku un iedvesmu rītdienai. Lielākā un skaistākā baroka stila pils Baltijā uz šo brīnumaino nakti atkal uzplaukst karaliskā spozmē.

Piesātinātos nakts notikumus pils trīs stāvos papildina balles dejas, koncerti, spēles, atrakcijas, laimes liešana, vairākas kafejnīcas un meistardarbnīca, kur viesi var rotāt piparkūku sirdis un glīti iesaiņotas dāvāt saviem mīļajiem.

LLU Ziemassvetku balle 20141213 - 192