Kontakti

Jelgavas pils muzejs
Tālrunis: 63005617
E-pasts: muzejs@llu.lv
Twitter: @Jelgavas_pils

GPS: 56.65536 23.7331706

Rundāles pils muzeja ekspozīcija “Kurzemes hercogu kapenes”
Katru dienu: plkst. 9.00 – 17.00
No 1.novembra līdz 31.maijam slēgts
Tālrunis: 26499151, 63962197.

Kā nokļūt?

auto.jpg

Ja brauksiet no Rīgas, izvēlieties ceļu A8 un P100. Iebraucot Jelgavā, turpiniet ceļu taisni, un, šķērsojot Lielupes tiltu, labajā pusē jau redzēsiet Jelgavas pili. Automašīnu varēsiet novietot plašajā autostāvvietā pie Jelgavas pils ziemeļu vārtiem.

Ja izmantosiet sabiedrisko transportu, tad, lai nokļūtu Jelgavā, lielākoties būs jābrauc caur Rīgu. Lai no Rīgas pēc tam dotos uz Jelgavu, divi ērtākie veidi būs ceļa mērošana ar vilcienu vai autobusu.

vilciens.jpg

Vilciens “Rīga – Jelgava” no Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas kursē katru stundu; brauciena ilgums – 50 minūtes.

Lai no Jelgavas vilcienu stacijas nokļūtu tuvāk Jelgavas pilij, brauciet ar jebkuru pilsētas autobusu pilsētas centra virzienā un izkāpiet pieturā ar nosaukumu “Banka”! Tālāk ceļu līdz Lielajai ielai un Jelgavas pilij varat mērot kājām.

autob.jpg

Mikroautobusi un autobusi “Rīga – Jelgava” no Rīgas starptautiskās autoostas kursē apmēram četras reizes stundā; brauciena ilgums – 55 minūtes. Šķērsojot Lielupes tiltu, būs uzreiz jāizkāpj pirmajā pieturā – “Jelgavas pils”.

Lai labāk orientētos Jelgavā, pirms tam varat virtuāli paviesoties pilsētā, tai skaitā Jelgavas pilī, parkā un muzejā, aplūkojot interaktīvo virtuālo pastaigu Jelgavas pilsētas mājas lapā – www.jelgava.lv/viesiem.