Jaunā pāra sagaidīšanas programmas

Jelgavas pils darbinieki nodrošinās, ka visu aktivitāšu laikā jaunais pāris būs galvenie viesi pilī un varēs netraucēti izbaudīt karalisku atmosfēru. Katras piedāvātās programmas ilgums ir viena stunda.

JAUNĀ PĀRA SAGAIDĪŠANAS PROGRAMMA AR HERCOGU, HERCOGIENI UN/VAI GALMINIEKIEM UN MUZIKĀLU VAI DZEJISKU PRIEKŠNESUMU – no 115.00 EUR

Kurzemes un Zemgales hercogs ar galminiekiem sagaida jauno pāri Jelgavas pils pagalmā, sniedz padomus mīlas dzīvē un jauno pāri iesaista aizraujošās aktivitātēs.

PIRMAIS VALSIS UN ŠAMPANIETIS SUDRABA ZĀLĒ – no 36.30 EUR

FOTOSESIJA JELGAVAS PILĪ VAI TĀS PAGALMĀ – no 36.30 EUR

Iespēja iemūžināt kāzu dienu lielākajā baroka stila pilī Baltijā. Zilas debesis, sarkanas rozes, grezna pils – pēc izvēles – divatā, ar viesiem, vai arī ar hercogu, hercogieni un galminiekiem!

MĪLESTĪBAS BALOŽU PALAIŠANA DEBESĪS – no 25 EUR

Jaunais pāris Jelgavas pils pagalmā palaiž pretī debesīm mīlestību un uzticību simbolizējošos baltos baložus, kuri pēc tam atgriežas savā audzētavā.

EBRAUKŠANA AR ZIRGA PAJŪGU VAI AR AUTO JELGAVAS PILS PAGALMĀ – no 72.60 EUR

KARSTĀ ŠOKOLĀDE HERCOGA REZIDENCĒ (20 cilvēku grupai) – 4 EUR NO PERSONAS

Iespēja baudīt īpašās Jelgavas pils receptes karsto šokolādi un augļus Kurzemes hercogienes sabiedrībā.

HERCOGIENES DOROTEJAS VĒSTUĻU DARBNĪCA  – 30 EUR JAUNAJAM PĀRIM

Iespēja uz senlaicīga papīra ar roku rakstīt un ar zīmoglakas spiedogu apzīmogot personīgas mīlestības vai labo ieceru vēstules un saņemt mīlas dzīves padomus no hercogienes Dorotejas.

 

NB! Hercogiene Doroteja pasākumā var atšķirties no attēlā redzamās sievietes.

Visiem piedāvājumiem ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot e-pastu uz muzejs@llu.lv vai zvanot pa tālruni 63005617.

kāzas