Skip to main content

9. aprīlī Jelgavas pils parkā Lieldienu pastaiga visai ģimenei

9. aprīlī Jelgavas pils parkā Lieldienu pastaiga visai ģimenei

Atzīmējot svētkus, ik gadu Jelgavas pils pagalmā un parkā norisināsies Lieldienu pasākumi, aicinot lielos un mazos jelgavniekus, kā arī pilsētas viesus, pievienot radošām aktivitātēm, kas plānotas 9. aprīlī no plkst. 11.00.

Lieldienu pasākumu pils pagalmā atklās Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kad tiks sveikti mazie jelgavnieki un uzstāsies folkloras kopa "Dimzēns", no plkst. 12.00 dejos VPDK "Ex-Lielupe", "Laipa" un SDK "Ozolnieki", bet no plkst.13.30 notiks rotaļas un dziesmas kopā ar zaķēnu Bingu un zilonīti Sullu.

Savukārt Jelgavas pils parkā būs šūpoles mazajiem un lielajiem, olu meklēšana, krāsošana, ritināšana un sišana, radošās darbnīcas un pavasara veiklības spēles, ballīte "ZOO" un Latvijas šķirnes trušu audzētāju asociācijas izstāde "Trusis un citi", kā arī Lieldienu mazais tirdziņš ar kārumiem, prieciņiem un nieciņiem

Ieeja pils parkā – ņemot līdzi krāsotas olas.

"Bambino atrakcijas" un vizināšanās ar mazajiem ponijiem Grasis un Džupe – par atsevišķu samaksu.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.