Skip to main content

ZIEMASSVĒTKU BALLE PILĪ

Ziemassvētku balle

Ik gadu decembrī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes - LBTU (iepriekš - LLU) Aulas durvis veras polonēzei, kurā vienojas mūsu augstskolas studenti, absolventi, mācībspēki, studentu korporācijas un viesi no visas Latvijas.

Prestižajā ballē Jelgavas pilī svinīgi un ar pietāti savīta pagātne un tagadne, un balles viesi, pils sveču gaismas un noslēpumainās romantikas apņemti, kļūst par galminiekiem - brīnišķi starojošām princesēm un galantiem prinčiem. Prieku košu sajūtu gammā šajā ballē bauda ap tūkstoš viesu.

Šajā naktī Jelgavas pilī saplūst tagadne ar senlaikiem, balles viesi var smelties spēku un iedvesmu rītdienai. Lielākā baroka stila pils Baltijā uz vienu brīnumainu nakti uzplaukst īstā spozmē.

Piesātinātos nakts notikumus pils trīs stāvos papildina balles dejas, koncerti, spēles, atrakcijas, laimes liešana, vairākas kafejnīcas un dažādas radošās darbnīcas.

Kontaktpersona: Jelgavas pils Ziemassvētku balles organizatore, LBTU Studentu kluba vadītāja Anita Prūse, tālrunis: 26498504.

Ieskaties Ziemassvētku balles bildēs un gatavojies skaistākajai ballei Jelgavas pilī!

Afiša