Skip to main content

Aicinām ielīgot vasaru kopā ar mūziķi Mārtiņu Kanteru

Aicinām ielīgot vasaru kopā ar mūziķi Mārtiņu Kanteru

21. jūnijā plkst. 13.00 aicinām Jelgavas pils parkā piedalīties universitātes ielīgošanas pasākumā, lai kopīgi svinētu vasaras saulgriežu atnākšanu un suminātu universitātē strādājošos Līgas un Jāņus. To darīsim kopā ar mūziķi Mārtiņu Kanteru. Pasākums būs pieejams arī ikvienam Jelgavas pils viesim.

21. jūnijs ir vasaras saulgrieži, kad diena ir visgarākā un nakts ir visīsākā. Tieši visgaišākajā gada dienā universitāte aicina savējos uz kopīgu tikšanos un vasaras ielīgošanu Jelgavas pils parkā. Tas ir brīdis, kad ļielākajai daļai studentu noslēgusies eksāmenu sesija un sācies vasaras brīvlaiks, savukārt universitātes darbiniekiem noslēdzies kārtējais gada cikls un jāatgūst spēki, lai sāktu jaunu gadu rudenī.

Lai ielīgošana būtu skanīga, par muzikālu pārsteigumu parūpēsies mūziķis Mārtiņš Kanters.  

Par godu svētkiem būs iespēja apmeklēt nelielu svētku tirdziņu, kurā ar saviem brīvajā laikā tapušajiem darinājumiem andelēsies LLU radošie un aktīvie darbinieki, studenti un absolventi.

LLU strādā aptuveni 1000 darbinieku, kuri ik dienas velta savu darbu studējošo izglītošanai, jauniem atklājumiem zinātnē un administratīvo un tehnisko procesu nepārtrauktībai, lai universitāte gan Latvijā, gan ārvalstīs varētu lepoties ar augstiem sasniegumiem. Viņu vidū ir arī latviešiem īpašo vārdu īpašnieki – 14 Līgas un 29 Jāņi -, kurus īpaši sumināsim kopīgajā ielīgošanā.

Uz tikšanos gada visgaišākajā dienā!