Skip to main content

Jelgavas pilī notiks latviski dziedošā japāņa Masaki Nakagawas koncerts

Jelgavas pilī notiks latviski dziedošā japāņa Masaki Nakagawas koncerts

Latvijā pazīstamais japāņu mūziķis Masaki Nakagava (Masaki Nakagawa) šovasar pirmo reizi pēc trīs gadiem ieradīsies Eiropā un uzstāsies ar savu pirmo koncertu Latvijā. Koncertprogramma "Friends because of Latvia - Draugi pateicoties Latvijai" ir japāņa un vācu dziedātāja Jorana Šteinhauera (Jöran Steinhauer) kopprojekts.

Pirmais koncerts notiks sestdien, 30. jūlijā, pilsētā, kurā mūziķis Masaki iemīlējās Latvijā - Jelgavā. "Latvija man ir sniegusi ļoti daudz, bet viens no lielākajiem pārsteigumiem ir mana draudzība ar Joranu. Esmu no sirds pateicīgs, ka man beidzot būs tā iespēja uzstāties Jelgavas pilī". Koncerta laikā apmeklētāji dzirdēs abu mākslinieku oriģināldziesmas latviešu valodā, kā arī īpašus muzikālos pārsteigumus.

"Neraugoties uz to, ka atrodamies pretējās pasaules malās, mēs kopā esam uzrakstījuši un ierakstījuši vairākas dziesmas. Vēlme kopā uzstāties radās jau pirmajā reizē, kad tikāmies un beidzot mums ir iespēja šo ideju realizēt. Tagad ir laiks mūsu dziesmas prezentēt dzīvajā", stāsta Jorans. Dueta kopdziesmas "Es lepojos ar tevi" un "Kopā tomēr jautrāk" sociālajos tīklos redzējuši jau vairāk nekā 500,000 cilvēku, bet Masaki latviešu hītu kaverversijas jau vairāk nekā 1 miljons skatītāju.

Pirmā Masaki vizītes vieta Latvijā bija Jelgava, 2014. gadā. Tokušimas Universitātei, kuru Masaki absolvēja, starptautiskas apmaiņas un aktivitātes ar Jelgavas LLU ir bijušas jau vairāk nekā astoņus gadus, kopš viņš iniciēja apmaiņas programmu starp abām augstskolām. Masaki vadīja kultūras un izglītības projektus, būdams Tokušimas universitātes pārstāvis, bet LLU Valodu centrs uzņēma japāņu studentus un īstenoja kopīgi izstrādātos izglītības projektus, organizējot Japānas kultūras dienas LLU.

Šis koncerts ir daļa no abu augstskolu aktivitātēm, lai turpinātu veiksmīgu sadarbību arī nākotnē. Šis projekts ne tikai veicina sadarbību starp abām universitātēm, bet arī abām pilsētām - Jelgavu un Tokušimu. 2014. gadā Jelgavas pilsēta izrādīja interesi nākotnē noslēgt sadraudzības pilsētu līgumu ar Tokušimu. Tāpēc Latvijas vēstnieks Japānā aicināja Tokušimas mēru atbalstīt šo ieceri.

Koncerta sākums - plkst. 19.00, pils vārti atvērti no plkst. 18.00.

Biļetes uz koncertu tagad varēs iegadāties internetā (https://bit.ly/3N4Zv3c). Biļetes maksā 11,20 Eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetešu skaits ierobežots.

Kontakti:
info@joransteinhauer.com
info@masakinakagawa.com

Tel: 26679563 (Jöran Steinhauer)

Seko jaunumiem:

Masaki Nakagawa
https://www.facebook.com/mvoicejp/
https://www.instagram.com/masaki.lv/
https://www.youtube.com/c/MasakiNakagawaMusic

Jöran Steinhauer
https://joransteinhauer.com/
https://m.facebook.com/joransteinhauer.official/
https://www.instagram.com/joransteinhauer/
https://www.youtube.com/c/JöranSteinhauer/videos