Skip to main content

Notiks ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš

Notiks ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš

Līdz ar egļu zaļuma un svecīšu gaišuma ienākšanu Jelgavas pilī, 19. decembrī no plkst. 12.00 norisināsies Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Ziemassvētku tirdziņš, kas ik gadu pārsteidz ar unikāliem darinājumiem un garšīgiem produktiem. To apmeklēt aicinām LBTU saimi, Jelgavas pilsētas iedzīvotājus un ikvienu interesentu.

Vītņu kāpņu foajē savus ražojumus piedāvās čaklie rokdarbnieki, amatnieki, saimnieces un saimnieki jeb mūsu universitātes studenti un darbinieki, kuri brīvajā laikā veido mazus brīnumus, ieliekot savu sirds siltumu. Ikviens apmeklētājs atradīs īpašas Ziemassvētku dāvanas gan ģimenes locekļiem, radiem, draugiem un kolēģiem, gan paši sev.

Šogad Ziemassvētku tirdziņā piedāvājumu klāsts būs gana plašs un krāsains – svētku dekori, rotājumi, rotaslietas, piparmētru tēja, biškopības produkcija, ziepes, skrubji, dažādi kārumi, maisiņi, adījumi, tamborējumi, karstie dzērieni, dabiskā kosmētika, rotas no epoksīda sveķiem un dabas materiāliem, kā arī citi naški un labumi.

Pircēji aicināti sarūpēt biezus naudas makus un ļauties sapnim par skaistām, rokām darinātām dāvanām saviem mīļajiem.