Skip to main content

Ar saknēm un mīlestību Jelgavā

Atpakaļ
Jana un Artūrs

Kāzu fotogrāfs: Haralds Fiļipovs

Ar vīru satikāmies 2009. gadā – pavisam nejauši – viņa darba sporta spēlēs. Viņam telefons izlādējies, draugiem arī, tad nu teicu – ja atcerēsies no galvas manu numuru, tad tiksimies atkal. Un tikāmies. Jāsaka, ka viņš vēl joprojām zina manu tālruņa numuru no galvas.

Pēc septiņiem gadiem sapratām, ka neviens cits mūs tā nespēj nokaitināt un samīļot, kā viens otru, tāpēc 2016. gada 19. augustā apprecējāmies. "Jā" vārdu teicām Rīgā, tomēr fotografējāmies, izbraucām ar kuģīti pa Driksas upi un izbaudījām visu dienu Jelgavā. Jāsaka, ka mēnesi pirms kāzām tā gāza lietus, ka līdz pēdējam likās, ka precēsimies pleznās un nirēju tērpos, tomēr mums tik ļoti paveicās – spīdēja saulīte, bija silts, un Jelgavas pils ēka bildēs izskatījās vēl skaistāk, lai gan nebija vēl renovēta.

Četrus gadus vēlāk savu izvēli nenožēlojam, esam sagaidījuši gan dēliņu, gan meitiņu. Kā teiktu Intars Busulis – baudām dzīvi!

P. S. Un Jelgava ir mūsu sapņu pilsēta – tur dzīvo vīra ģimene, atvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU)  absolvējis vīra brālis, bet tālajos 1940-tajos gados Jelgavas pilī mācījās mans vectēvs.

 

Jana un Artūrs