Skip to main content

Laulību ceremonija Jelgavas sirdī

Atpakaļ
Agnese un Mārtiņš
Agnese un Mārtiņš
Agnese un Mārtiņš
Agnese un Mārtiņš

Kāzu fotogrāfs: Toms Ločmelis

Kāzu ceremoniju izlēmām rīkot Jelgavas pilī, jo abi ar vīru esam no Jelgavas un, mūsuprāt, šī vieta bija vispiemērotākā mūsu skaistajam notikumam. Pils, kas atrodas starp divām upēm, pašā Jelgavas sirdī, ir mūsu pilsētas viskaraliskākā vieta. Kur gan vēl skaistāk!

2017. gada 11. augusts bija perfekti skaista un saulaina diena. Mūsu kāzu auto bija skaists, balts Bentley, ar kuru mums ļāva iebraukt pils pagalmā. Pirms ceremonijas iebraucām pa galvenajiem vārtiem pils pagalmā un kopā ar vīru (tobrīd – līgavaini) devāmies uz Sudraba zāli, kur notika kāzu ceremonija. Pēc ceremonijas plānojām turpat nodejot pirmo valsi, bet bijām tā satraukušies, ka tomēr šo pasākumu atcēlām, bet glāzes par mūsu jauno savienību gan saskandinājām ar visiem viesiem.

Jau sievas un vīra statusā mūs sagaidīja hercogiene Doroteja, kura sniedza vairākus mīlas padomus un viņas kompānijā rakstījām vēstuli, kā arī aizzīmogojām to ar pils ģerboni. Tālāk hercogiene pavadīja mūs uz pils pagalmu, kur palaidām debesīs mīlas baložus. Abi, pilnīgi vai likumsakarīgi, aizlaidās kopā pretī saulei, kas tajā dienā mūs ļoti lutināja. Pēc tam ar ģimenēm un draugiem fotografējāmies turpat pils pagalmā. Nedaudz vēlāk devāmies uz pils parku.

Vieta ir fantastiska, piedāvātā kāzu programma ir ļoti interesanta un romantiska. Perfekta vieta tik īpašai dienai! 

Agnese un Mārtiņš